Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire bírom rácsatlakoztatni a...

Mire bírom rácsatlakoztatni a beltéri biztonsági kamerámat?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy bedugom a konektorba és vagy egy másik kábel amit a számítógépre kötök?Vagy van olyan kamera amiben van egy kártya és azt berakom egy kártyaolvasóba azt rákötöm a pc re és visszanézhetem mi történt a házban?Vagy van olyan kamera hogy kapok hozzá egy antennás rádiót és foly.nézhetem?Amúgy a vezeték nélküli kamerába elem kell?(max. 13000 ft-t szánok a kamerára)


UI:Van olyan kamera amit netről nézhetek állandóan+vissza is nézhetem hogy mi történt?


2012. febr. 15. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mire bírom rácsatlakoztatni a beltéri biztonsági kamerámat?

Úgy értem hogy bedugom a konektorba és vagy egy másik kábel amit a számítógépre kötök?"

Van olyan is.


"Vagy van olyan kamera amiben van egy kártya és azt berakom egy kártyaolvasóba azt rákötöm a pc re és visszanézhetem mi történt a házban?"

Igen, ilyen is van.


"Vagy van olyan kamera hogy kapok hozzá egy antennás rádiót és foly.nézhetem?"

Létezik ez a fajta is.


"Amúgy a vezeték nélküli kamerába elem kell?"

Van elemes változat is.


"(max. 13000 ft-t szánok a kamerára) "

Az szívás.


"UI:Van olyan kamera amit netről nézhetek állandóan+vissza is nézhetem hogy mi történt?"

Ilyen is van, ezt DVR-nek hívják, de a pénzed kevés rá.

2012. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösz


13000 ft szívás? -.-(használtan venném)

2012. febr. 15. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél wifis Ip.kamerát,és a mobilodról vagy másik pc ről bár mikor nézheted mi történik otthon.
2012. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!