Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet tudtok...

Paparoach@ kérdése:

Milyen fényképezőgépet tudtok ajánlani 40-45 ezer Ft között? (a többi alul)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni fotózni komolyabban bár tudom h nem ez a megfelelő árkategória amibe kéne keresnem de sajnos nem hiszem h most több lenne rá max 1-2 ezerrel ha többet rá tudok fordítani.Amivel nagyon szemezgetek az a Canon Powershot SX120IS.Kérlek segítsetek!!
2012. febr. 20. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
szia szerintem jó gép ez. Akinek van hozzá tehetsége az ezzel is csodálatos képeket tud csinálni (nekem sokkal rosszabb volt régen és az is maximálisan elég volt)... majd ha jobban belemelegedsz illetve akarsz vele komolyabban foglalkozni akkor megéri egy jobbat venni, de addig is szerintem ez elég neked ennyi pénzért.
2012. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ :)
2012. febr. 21. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy már van SX130 és SX150 is, azért vess azokra is egy pillantást, mielőtt megveszed. Egyébként ez egy jó széria.
2012. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat elnéztem Canon Powershot Sx130Is-re gondoltam és köszönöm a választ
2012. febr. 22. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Van még egy gép,ami kifejezetten kezdő fotósoknak készült: Fujifilm Finepix S2950 Ez is ugyanannyiba kerül mint a Canon,de a te döntésed,én csak ajánlottam egy gépet.:)
2012. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen én is azon a gépen gondolkodok mert én is rátaláltam és nagy az esély hogy azt fogom megvenni
2012. febr. 23. 15:31
 7/9 A kérdező kommentje:
neked is az van? ha igen tudnál mondani róla már szót!
2012. febr. 23. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan van,de egy reendezvényen olyannal fényképeztem,és nagyon jó képeket csinált,és 5 perc alatt megtanultam kezelni.
2012. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ezzel most megnyugodtam mert azért vannak páran akik szidják a gépet
2012. febr. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!