Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hallottam olyan programról,...

Hallottam olyan programról, amit memóriakártyához adnak, és ami segítségével, ha például egy 3 megás zenét teszek rá, ez átalakítja olyanná, ami csak 1 v 2 megát foglal. Hallottatok róla? Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
köszönöm
2009. jún. 6. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt általában mp3 lejátszókhoz adják ha adják és lekonvertálja alacsonyabb minőségre. Teli van a net ilyenekkel.
2009. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csaknemtudom hogy keressek rá

mp3 konvertáló? az nemjó, mert nem audiót vagy ilyesmit akarok.

örülnék ha pontos programnevet mondanátok

köszi

2009. jún. 6. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nero wave editorban például lehet állítani a minőségen.
2009. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
helo szerintem ilyenre gondolsz de ha nem bocs [link]
2009. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem be akarom tömöríteni zip-be.. jólnéznék ki
2009. jún. 8. 12:34
 7/7 anonim válasza:
wavelab nevű program is képes rá. De a minőségből vesztesz ha a méretet csökkented. a mintavételezés bánja meg, ezt úgy csinálod, hogy mondjuk behívsz egy mp3-at ami alapból 256kbit/s tömörítésű, te meg csinálsz belőle egy 96-osat, úgy hogy mented másként wavelabban, és beállítod 96 ra. Kissebb lesz a mérete, de meghallod a különbséget.
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!