Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy SCX-4623F típusú...

Van egy SCX-4623F típusú nyomtatóm. Kifogyott belőle a patron, vettem egy másikat 11. 000 ft-ért. Betettem ahogy kell és kiírta hogy nem kompatibilis. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

[link]


ilyet vettem.



2012. febr. 27. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
patron helyett tuner
2012. febr. 27. 21:37
 2/4 A kérdező kommentje:
toner
2012. febr. 27. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

FONTOS, olvassa el figyelmesen!

A MLT-D1052L [2,5k] kompatibilis (100% új) toner kazetta csak a 2011 április előtti kiadású firmware verzióval rendelkező nyomtatókban mûködik.

Sok cég még a régi első (V1) kiadású CHIP verzióval rendelkező toner kazettát értékesítik (igaz valamivel olcsóbban, de ha nem működik...)!

Vásároljon tudatosan...

2012. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezt olvastam.


ez se működött.: Honnan tudja milyen kiadású az Ön nyomtatójának firmware verziója?

A nyomtatók esetében talál egy ("körben háromszög" STOP/CLEAR) gombot amit a készülék bekapcsolt állapotában típustól függően 5-15 másodpercig kell nyomva tartani. A kijelzővel és menüvel rendelkező többfunkciós nyomtatók esetében a készülék menüjében találja az állapot oldal kinyomtatásának lehetőségét. A kinyomtatott lapon többek között az aktuális firmware verzió és annak kiadási dátuma is szerepel például: V3.00.01.07 AUG-24-2010

2012. febr. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!