Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem eredeti patront tettem a...

Nem eredeti patront tettem a nyomtatóba, és azt írja ki, hogy nem kompatibilis a patron. Ilyenkor mit tehetek? Ki lehet venni a patronokat, aztán visszatenni? Vissza lehet vinni oda, ahol vettük? Kicserélik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a blokkal, és reméld hogy kicserélik kompatibilisre.
2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen. A remény hal meg utoljára. Szerintem nem cserélik ki, ha látszik rajta, hogy felbontottad. De hogyan mentél patront venni, anélkül, hogy tudtad volna, milyen kell? Rá van írva, hogy mibe való. Egyébként a patronnak nem kell gyárinak lenni. Jó az után gyártott is, ha belevaló.
2011. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor nem eredetit (gondolom utángyártottat) tettél bele akkor volt benne eredeti is? (másik színből)

Az eredeti chipje egyes nyomtatóknál képes kiütni az utángyártottat, rossz esetben örökre - tehát az a típus többet nem használható. Elvileg elsőre csak úgy lehet belerakni, hogy az összeset lecseréled utángyártottra, utána már cserélheted színenként.

2011. jan. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan szempontból jó patront vettünk, hogy a szám megegyezett az előzőkével,meg a nyomtatóhoz megfelelőt vettünk..Ráadásul a szakember segített választani, ő mondta h kompatibilis a nyomtatónkba, de sajna nem ismeri fel és nem nyomtat..

Az összes patront kicseréltük, szal a régiből nincs benne..

2011. jan. 20. 21:31
 5/6 mate0117 ***** válasza:

nekem is volt ilyen..

kuka.. :(

2011. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Nekem toneres van, laser-jet de van rajta valóban egy chip és arra ügyelni kell hogy átmentsd ha utántöltőtett veszel.
2015. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!