Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Picit belekeveredtem a fénykép...

Picit belekeveredtem a fényképezőkbe?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a Nikon D80 és D3100 gépei között? Tudom hogy a D3100 viszonylag új, de mégis a D80 ára szinte ugyanannyi használtan. Szeretném ha valaki segítene mit vásároljak. Használt D80-új D3100, vagy a rivális Canon EOS 1100D/vagy 450D típust.Tudom, írjátok majd "mit akarok fotózni stb. " de én a típusok közötti ár/érték/tudás arányra lennék kíváncsi inkább a hozzáértő felhasználóktól.Eddig volt Sony DSLR A300-am, illetve Panasonic Lumix FZ38-as. Érdemes pl. az új gépeket KIT. -ben megvenni, vagy egyszerűbb üres vázat vásárolni? Köszönöm előre is. Minden tanácsot elfogadok, nem szeretném a pénzem kidobni feleslegesen. A videó nem érdekel a gépekben.Érdekelne a 3 gépről vélemény, illetve a használt gépvásárlással kapcsolatos okítások is.

2012. márc. 1. 17:05
 1/2 Kovács Laci 88 válasza:

Én canon-os vagyok, azt mondom, canon. Ha sajtó fotós vagy, akkor nikon. Nikont nem használtam, csak D700-at. Az jó gép.

Canonhoz több objektív választék van. Az 1100D-nek jobb zajszintje van, mint a 450D-nek. Sokat megtudhatsz itt:

dpreview.com

(a kit objektívekről annyit, hogy én "eldobáltam" őket, és vettem 4 db. fix optikát a fullframe vázamra : 14mm, 50mm, 85mm, 300mm) Így éles minden.

2012. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem vagyok sajtófotós csak hobbi szinten szeretnék fényképezni elsősorban természetben.
2012. márc. 3. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!