Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » CNS Globe HD vagy WayteQ...

CNS Globe HD vagy WayteQ x960BT HD ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, arra lennék kíváncsi szerintetek melyik a jobb, gyorsabb? Esetleg tapasztalt ember van-e itt aki ismeri a készülékeket? Mert CNS Globe HD olcsóbb, WayteQ drágább,de az nembizti hogy a drágább a jobb.Sok jót olvastam mind a kettő készülékről.Szerintetek? :)

2012. márc. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

CNS Globe HD Hardver:

A CNS Globe HD agya egy 500 MHz-es órajelen ketyegő SiRF Atlas V processzor, melynek teljesítménye alapvetően elegendőnek mondható, mindenesetre egy ennél gyorsabb chip mindenképpen jót tenne a készüléknek. A processzor egyébként 128 MB RAM társaságát élvezi, melyből alaphelyzetben mintegy 90 MB szabad, ezenkívül pedig még 4 GB flash ROM is jár a pénzünkért. A Windows CE 6.0 Core SP1 operációs rendszerű készülékbe egy remekbe szabott, 64 csatornás SiRF III GPS-vevő került, mely minden körülmények között gyorsan és pontosan végzi a dolgát. A TMC előkészítés adott, viszont a TMC antenna beszerzéséről sajnos magunknak kell gondoskodnunk.KB 18 880 Ft


WayteQ x960BT HD:

A GPS vételről és a készülék számítási műveleteinek elvégzéséről a kétmagos 500 MHz-es SirfAtlas V processzor gondoskodik. A GPS koordináták kiszámítását egy külön e célra fejlesztett 250 MHz-es DSP chip segíti. A SirfAtlasV processzor akár 64 csatornán képes fogadni a műholdakról érkező információkat. Ezeknek köszönhetően az x960BT gyorsabb és pontosabb helymeghatározásra képes.


A készülék tárhelyként 4GB flash memóriát tartalmaz, mely akár 16GB-os microSD memóriakártyával bővíthető. Az operatív memóriából 128MB-ot kapunk, mely bőven elegendő akár egy teljes Európát átszelő útvonal megtervezéséhez. KB 26 101 Ft


Ezt találtam hirtelen, de a második győzött meg inkább!!!

Csak a chip miatt is!

2012. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, ezt tok 24ezerért:) Köszi, én is csak a dual core prociba láttam a lényeget, nagyjából a kettő ugyanazt tudja:)
2012. márc. 8. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen manapság telezsúfolják extrákkal a progikat, aztán alig győzi el a hardver.Bár mostanában minimalista dolgokat faragok magamnak, ezért az én kis gps-em elmenjen még.

Lassan 100mega alatt vagyok csak magyar cuccal.Tökéletes nekem!!!

2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah nekem bőven elég az hogy csak a kis GPSem menjen,de az rendesen, ne fagyjon stb.. Nem kell bluetooth meg játékok meg ilyen marhaságok, amit olvastam még nagyon dijjazták a wayteq x850et is,hogy kis megbízható aranyos kis GPS,nem fagy, megy rendesen.. Csak pozitív válaszokat olvastam róla.
2012. márc. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!