Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van itt az országban WayteQ...

Van itt az országban WayteQ szerviz? FONTOS

Figyelt kérdés

vetem pár hete egy Wayteq táblagépet,elromlott,és már a szervizben pihen egy ideje.(garanciás) a boltban tnp elött annyit mondtak h a szervízben nem tudák megjavítani,ezért elküldték a wayteq-nak....


ugye nem csak külföldön van? légyszi válaszoljatok mer nagyon bosszantó h benne van a pénzem aztán ez van:S


2012. márc. 16. 17:38
 1/5 anonim válasza:

[link]


Itt talán megtudod nézni hogy mennyibe kerülne és az oldalon hátha megtalálod a szerviz helyét is.

2012. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elvileg semmbe nem kell h kerüljön,hiszen garanciás,2hetes a termék. (xTab-70 )
2012. márc. 17. 18:17
 3/5 anonim válasza:

Melyik xtab-od van a 70es vagy a 100as? wayteq xtab 100 ugye már nincs, 100s van ma/holnaptól mindenfele kapható.

Csak azért kérdezem mert kíváncsi vagyok (légy szíves majd írd le :D), hogy amennyiben 100-asod van és nem tudnák megjavítani hanem cserélik, vajon voltál-e olyan szerencsés, hogy 100s-t kapsz :P (ugye valamivel csak jobb, szebb kijelző :D)

2012. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xtad-70en van :D
2012. márc. 20. 19:28
 5/5 anonim válasza:
Hehe fene :D csak kíváncsi voltam lehetséges-e az az eset :P no mind1
2012. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!