Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hangszedőt ajánlotok...

Jakcsi kérdése:

Milyen hangszedőt ajánlotok LTD EC-256-os gitáromba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Főként metált játszom, metallica, megadeth, slayer, pantera, system of a down, rage against the machine, tehát a thrashtől a nu-n át a funk metálig mindent és ehhez szeretnék venni egy jó hangszedőt.Az ár az most nem számít.

Gondolkodtam aktív EMG-n de lebeszéltek róla, hogy szar a tisztája meg ilyenek...Most amúgy seymour duncan blackouts szett van benne és egyáltalán nem tetszik így a hangja.


2012. márc. 16. 19:32
 1/3 Shazeen válasza:
Teljesen jó az a szett. Szerintem az EMG vel se lesz sokkal másabb a hangja. Az EMG ről annyit kell tudni, hogy nem a gitárod fog szólni hanem az EMG pickupok. De ha az a hangzás kell mint pl a Metallicam Slayer akkor EMG, de pl a Megadeth Seymourokkal üzemel.
2012. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Seymour Duncan sh4(híd) sh1(nyak) szettről mi a véleményed?

2012. márc. 18. 20:55
 3/3 Shazeen válasza:
Az SH4et nagyon dícsérik mindenhol. Nekem a gitáromba TB 6 os van ugye trembucker ami tremolósba való. Passzív pickup, de brutál hangja van. Heavy metaltól fölfele ajánlják. Egyébként Seymourducnan.com és dimarzio.com ott vannak hangminták is. De az se mindegy hogy mi a gitárod faanyaga, tremolós vagy "hardtail" stb. SH1 est nem ismerem.
2012. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!