Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kocsiba milyen lejátszó lenne jó?

Kocsiba milyen lejátszó lenne jó?

Figyelt kérdés

Körülbelül 30 ezret szánnék rá plusz ehhez jönnének még a hangszórók. Most így futólag ezeket néztem meg, de kíváncsi vagyok, hogy aki jobban benne van a dologban az mit mond.


Kenwood KDC-3054UG

[link]


Sony CDX-GT550UI

[link]


Alpine CDE120R

[link]



LG LCS710BR

[link]


LG LCS500U

[link]


Ötleteket várok, hátha valaki tud valami jobbat ajánlani. Fő szempont, hogy legyen rajta USB csatlakozó.


2012. márc. 17. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig a Kenwoodot preferáltam, bár tettek egy visszalépést, a 7 éves mp3-as fejegységem kijelzője pontmátrixos, azóta se láttam olyat ebben az árkategóriában. Az LG-t mellőzném, a többi jó döntés lehet.
2012. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egyenlőre még nagyon az elején vagyok a dolognak és igyekszem jól körülnézni, aztán a legjobbat venni.
2012. márc. 17. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Kenwood ot ajánlanám elsőnek, utána az Alpine, Majd a Sony. Az LG egy hulladék.

A Kenwood azért jó, mert erősítő nélkül is szépen szól, ez szerintem a többire nem biztos, hogy igaz.

Alpine, Sony meg egykutya ebben a kategóriába.


Hangszórók nem tudom hánycentisek lesznek, de itt egy alternatíva: [link]


Mellékesen megjegyzem, az autó hifi egy rohadt pénztemető :D tökmind1 mennyit ölsz bele, sose lesz kész :)

Pont így kezdtem 20 évesen, csak egy fej, csak egy hangszóró, aztán még jobb fej.... XD

2012. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem hiszem, hogy nálam pénztemető lesz. Megveszem, aztán kész megelégszem azzal ami lesz :D
2012. márc. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!