Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Eddig ha feltöltöttem mindig kibirt 1-2órát,pár napja hiáa töltöm mindig kiirja h kririkus az állapota:S mért van ez?
2012. ápr. 10. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Úgy néz ki, téged is utolért az "ősrégi" laptopátok.


Sajnos a hordozható masinák akkumulátora rendkívül hamar tönkremehet és akkor a töltés nem segít, vége a hordozhatóságnak, jobb esetben még működik a gép konnektorról, rosszabb esetben már azse :(.


Szóval vagy az aksija ment tönkre, vagy a töltőegység kábelje a ludas a dologban. Sajnos csak úgy győződhetsz meg erről, hogy egy ugyan olyan töltővel kipróbálod a gépet, vagy aksicserével. Szerintem vidd be a szíervízbe, ha van még rá garancia.

2012. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már nincs garancia:S de szerintem a töltőnek jónak kell lennie mert tölt,csak nem marad meg benne:S mennyibe kerül egy uj aksi?
2012. ápr. 10. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Húha, körülbelül - tényleg ne mpontosan - kb. 9-20 ezer forintig a angy átlag. Természetesen típus és teljesítményfüggő.
2012. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem,asus intel core2duo mennyi lehet az aksi hozzá?
2012. ápr. 10. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben már nem tudok segíteni - az aksikhoz nem értek annyira, hogy tanácsot adjak, csak átfogóan tudtam a problémád :) - viszont itt érdemes lenne megkérdezned: [link]


Megmondod, hogy csak érdeklődsz és kész :). Sok sikert!

2012. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:) ésha nemveszek uj aksit csak hagyom igy lehet vmi baja?
2012. ápr. 11. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, tesómnak is így megy jeleneg, mert ő se vett és töltőről semmi baja. Viszont ugye akkor buszon, meg egyéb helyen elég nehéz használni :). De ha nem zavar, akkor kibírj az aksicserét így - azért én fél évnél tovább nem húznám a dolgot, jobb inkább megvenni az újat, biztos ami biztos.
2012. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké,megveszem majd:) köszi,sokat segitettél,még vmi.mind1 hogy milyen aksit veszek hozzá az asus-on belül?
2012. ápr. 12. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben nem tudok segíteni, mert nem ismerem a laptopod adatait. Viszotn ha beviszed egy boltba, ott költség nélkül megmodnják, mi jó bele. Amúgy most ment tönkre tesómnak, fél éves "vegetálás" után, szóval tényleg nem hagynám 2-3 hónapnál tovább így.

2012. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megpróbálok minél előbb venni,de elég huzos az ár:S
2012. ápr. 19. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!