Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Pod Studióm, amivel...

Van egy Pod Studióm, amivel stúdió, vagy legalább ahhoz hasonló minőségű hangszeres felvételt lehet készíteni, de a felvett hangsávok torzak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sikerült hozzájutnom egy Pod Studióhoz, a KB37-hez, ami a Line6 terméke. Úgy hirdették, hogy ezzel valóban lehetséges stúdió minőségű felvételek készítése. Hallottam már ezzel készült zenét, és tényleg nagyon meggyőző. Ám ha én felvételt készítek, mindig torz, tompa sávokat rögzít a gépem, pedig már több programmal is próbáltam (Cool Edit Pro, Audacity.) Mivel lehet a baj? A hardvereimmel. Procim csak 1 magos, és alap hangkártyám van, semmi extra. Az lehet a probléma? Gitárral is csúnya, de a basszusgitárom egyenesen recseg, ami baj, mert eredetileg basszer vagyok. Remélem nektek van ötletek. Köszönöm a válaszokat előre is. :)

2012. ápr. 10. 20:06
 1/1 gepzene ***** válasza:
Gitáron gain lecsavarása nem segít? A hangszín potikat is a középálláshoz képest lenne jó tekerni.
2012. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!