Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? NOKIA...

Mi lehet a probléma? NOKIA 5230 as telóval felvett videót 5 másodperces megszakításokkal játsza le de a hang az folyamatos. Ha valakinek van ötlete azt megköszönném!

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 12:18
 1/8 anonim válasza:
Nekem ugyanezt csinálta az 5800-ám.De aztán mikor már megelégeltem,hogy beviszem szervizbe akkorra meg rendesen felvette a videot :/
2010. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a felvéteénél nem vettem észre sommit, úgytünt akkor folyamatos volt, de a lejátszáskor nem folyamatos.Valami oka van??!!
2010. dec. 18. 16:18
 3/8 perettyó ***** válasza:
ha hang van akkor kamera hiba van hogy nekem olyat csinál hogy a fele zöld a képnek ez elvileg normális (egy bizonyos használat után elhasználodnak a kamerák)
2010. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet h nem csak a kinai dzsunkákban szalámis-dszemes kenyérből gyártott termékekkel van baj?? :P:P
2010. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cseréld ki a kártyát benne, vegyél fel a telefon memóriájára.
2010. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 perettyó ***** válasza:
nézzed már elveszi a szövegem
2010. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 perettyó ***** válasza:
amugy meg a kamerák tényleg csinálhatnak ilyet akár még 100 es nem Nokia telefonokban is ritka hiba de elö fordul
2010. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 flengyel válasza:
nekem 2 hete volt ilyen és leformáztam a kártyát mert gondodom odamenti neked is és azüta semmi gondom vele
2011. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!