Valami megoldás?

Figyelt kérdés
LEnne egy kis gondom. Vettem egy headset-et géphez. és eddig az volt a gond hogy mások nem hallanak. Ezt megoldottam azzal az opcióval hogy mikrofon erősítése. De MOstmeg az a bajom hogy amikor beszélek valakivel vissza hallom magam.

2012. ápr. 13. 15:27
 1/1 Tűz Madár válasza:

Xp - Audio control panel

Vista & Windows 7 - HD Audio Manager, control panel

Ezeket kellene keresni jobboldalt lenn, ahol lehet a hangerőt szabályozni. De lehet, hogy ez már megvan.


Elárulom az őszintét, valahol nem lehet megoldani, hogy ne halld magad, ami azért furcsa, mert bevisszhangozhat, hangos lehet, és nem úgy halljuk magunkat, ahogyan megszoktuk.


A lényeg, hogy egy olyan opciót kell keresni, hogy némítás. Namost két dolgot lehet némítani: mikrofon, és akkor ők se, te sem hallod, és egy másik némítás, ami csak a realtime hangokat némítja, amikor beszélsz, viszont más hallja. Szóval meg lehet oldani, látatlanban nem tudok jobban segíteni, próbálkozz. Keress egy olyan alkalmazást, ami mutatja a mikrofon bemeneti hangerejét (monitor record level) ott tudod ellenőrizni, hogy ha elnémítod a mikrofont, akkor attól még kijelzi-e, hogy más is hall-e téged.


Na, ez jó bonyolult lett. Azért remélem valamit tudtam segíteni.

2012. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!