Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti mit tudtok erről a webáruhá...

Ti mit tudtok erről a webáruházról?

Figyelt kérdés

Az a neve hogy Firstphone és szeretnék venni tőlük egy készüléket és előbb megszeretnék róla bizonyosulni hogy jó helyen veszem- e meg,nem vernek esetleg át.


Előre is köszi a válaszokat.:)


2012. ápr. 14. 12:26
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ne rendelj készüléket internetről, mert annyi átverés és becsapás van már hogy nem lehet őket kiszűrni. Vagy nem hozzák ki a megrendelt készülékedet, vagy mást hoznak ki, vagy legrosszabb esetben kihozzák, és a belseje egyenlő egy nagy nullával. Itt egy kis ízelítő egy apró kis átverésről:

[link]


... szóval szerintem egyszerűbb, megbízhatóbb ha elmész egy telefonos üzletbe, és veszel ott egy telefont. És ott még ki is próbálhatod, hogy működik-e. De ez természetesen csak az én véleményem, mások lehet hogy díjazni fogják az ötletet, de persze azt teszel, amit jónak látsz! :)

2012. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!