Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Tulli webáruházról mit...

A Tulli webáruházról mit tudtok? Romániából vagyok és szeretnék a kislányomnak rendelni egy Anabell babát de előre kell fizetni és egy kicsit félek mi a véleményetek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyerekeim szülinapjára rendeltem a Tulli-tól, semmi gond nem volt velük. Teljesen korrektek!!
2009. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legnagyobb, legjobb és legmegbízhatóbb játék webáruház. Én nagy halom játékot rendeltem pár hete tőlük, minden rendben zajlott. Két játék nem volt raktáron nekik, felhívtak telefonon, hogy rendelek mást, vagy visszavonom azt a kettőt.....aztán gyorsan, pontosan megérkezett a megrendelés. Csak ajánlani tudom!
2009. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megbízható, én is ajánlom!
2009. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat mindenkinek.
2009. nov. 29. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a www.toystore.hu oldalról szoktam rendelni. Az előbb megnéztem az annabell babákat és ott most éppen akciósak. Olcsóbb, mint a tulli és nagyon megbízhatóak, én mindig onnan rendelek mert olcsóbb a többi áruháznál és nagyon nagy választék van.
2009. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak nagyon jó,hogy írtad.
2009. dec. 1. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulliban dolgozom. Megpróbálunk pontosak és rugalmasak lenni, főleg így az Ünnepek elött. :)
2009. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó neked!!!! Úúúúúgy szeretnék játékboltban dolgozni!!!! :-)))
2009. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a játékok nagyon jók, de elég nagy a hajtás sajnos most :(
2009. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!