Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-mobile. Szerinted egy 100...

T-mobile. Szerinted egy 100 MB. Adatforgalmú Go! Net M netcsomag hány napig 'jár be' facebook meg hasonló oldalak megtekintésére? + alkalmazások letöltésére?

Figyelt kérdés

Megéri most kihasználnom a havi 90Ft.-os havidíjat két hónapig, mint új előfizető? (utána 990 Ft a havi díja.)


Köszönöm a válaszokat! :)



2012. ápr. 15. 21:34
 1/1 cipi8 ***** válasza:

Általában a Facebook használatáért nem számolnak fel adatforgalmat legalább is a Voda meg a Telenor nem! Attól függ mennyi és mekkora alkalmazásokat töltesz le, nekem normál használatnál munkahelyi böngészgetés stb.stb néha még a navigációt is használtam de 40-50 MB volt általában! Az alkalmazásokat, frissítéseket otthon Wifin szedtem le. De minden telefonban van adatforgalom számláló és az alapján nagyjából lehet látni hogy hol tartasz éppen, mindig 8.-a környékén nulláztam mert akkor volt számlázási időszak zárás. De ha túl léped akkor meg lekorlátozzák és nem fogod tudni használni a következő sz.időszakig, így nincs túllépés és plusz ráfizetés!

Persze ezeket szolgáltató válogatja ezek csak személyes tapasztalataim voltak, hívd fel az ingyenes ügyfélszolgálatot és ott mindent elmondanak amire kíváncsi vagy lehetőleg élő ember kapcsolását kérd.

2012. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!