Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beírni a kódot...

Hogyan tudom beírni a kódot egy renault gyári magnóba? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kocsijába ellett ütve a kód és most nem a 4db o villog bekapcsoláskor hanem csak annyit ír hogy CODE..

Tudom a kódot csak nem lehet beírni.. Van erre valami megoldás??

Egy Twingo magnójáról lenne szó.



2012. ápr. 22. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A KIJELZŐN A "CODE" FELIRAT, VAGY "0000" FELIRAT OLVASHATÓ.


Adja be az első számjegyet a kormánykeréken lévő távkapcsoló szabályozókereke segítségével. Érvényesítse a számjegyet a kormányon lévőtávkapcsoló alsó gombjának rövid megnyomásával. A másik három számjegyet ugyanígy adja be. Érvényesítse a biztonsági kódot ugyanannak a gombnak a hosszú megnyomásával.



Az autórádió "BEÁLLÍTÁSOK" üzemmódba vált (az első használat során) és normálisan működik.

2012. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak az volt a problem hogy nem a nullákat mutatta hanem azt hogy CODE és ilyenkor nem engedett semmit írni. De utána nézegettem és az volt a titka hogy várni kellett. Mert ha rossz kódot írnak be akkor várni kell 2percet míg újra a nullák villognak. Ha 2X ütik el a kódot akkor 4percet.. és így tovább. Szóval mindig duplázódik az idő. Nekem 20 perc múlva sikerült életre kelteni:)
2012. ápr. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!