Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel jobb a Karbon...

Mennyivel jobb a Karbon membrán mint a gyári? Egy Motorban? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy 70-es Derbi GPR-em, most vettük, felújítani, van benne egy Polini karbon membrán. Kaptam rá egy 4000ft-os ajánlatot, érdemes eladni annyiért? Van gyári membránom is, és kiváncsi lennék így látatlanba hogy azzal mennyivel menne rosszabbul? Írjátok meg a válaszotokat ! Köszi előre is.
2011. nov. 1. 12:38
 1/4 Hokonbaszlak ***** válasza:
nem kell az bele..jobban megy nélküle!!!!!..többet eszik kicsit de jobban is megy ..
2011. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, reméleme gy olyan választát kaptam akiért hozzá. Jó lenne még több vélemény.
2011. nov. 1. 13:42
 3/4 Hokonbaszlak ***** válasza:
Nekem is van 1 derbi delorto karibival..És nekem is ugy mondák és kiszedtem..és tényleg jobb..de probáld ki..nem vesztesz vele semmit..
2011. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

- Hogy értetted? a gyári jobb volt? Mert én azt tenném vissza.

- Az a baj hogy még csapágyas, és nem tudom kipróbálni és kíváncsi lennék mennyire számít, nem az a lényeg, hogy 150-eket mennyen, csak mennyen rendesen. Azért adnám el, mert később eladásra megy a motor, azt akkor már nem biztos hogy megfizetik! Utolsó írj majd! Köszi.

2011. nov. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!