Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikusan átutalt összege...

Elektronikusan átutalt összeget vissza lehet valahogyan hívni? Ha például rossz számlaszámra küldtem az összeget, vagy esetleg előreutalásos vásárlás esetén nem érkezik meg az áru. Hogyan szerezhetem vissza az általam elutalt pénzt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a másik számlatulajnak kell utalnia vissza.
2012. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel a bankoddal soron kívül a kapcsolatot, 2 napon belül tudomásom szerint vissza lehet hívni.
2012. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És általában 1000 Ft-os érvénytelenítési díja van. Későbbi látogatónak írom, aki hasonló kérdéssel talált ide.


Szóval ha rossz helyre ment, telefon a banknak, visszahívják. De ha rossz a számlaszám, úgyis visszajön, illetve ha nem stimmel a számlatulajdonos neve, akkor is.

2012. máj. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!