Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nyáron szültek, szülnek...

Akik nyáron szültek, szülnek (2012) azok vesznek hosszú ujjú bodykat, rugikat rossz idő esetére?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy hűvösebb időre való garnitúrát (body -rugi-sapi-kocsikabát) vettem, nem is tudom, miért, csak aranyos volt.:)

Június 29-én szültem, amikor hazahoztuk a picit zuhogott az eső egész nap és jéghideg volt.

Úgyhogy jól tettem, hogy megvettem.

2011. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Június elején szültem, és bizony nem sok hosszú ruhát vásároltam be előre, pedig kellett volna. Szerintem egy pár darabot vegyél! Elég szélsőséges mostanában az idő, mindenre fel kell készülni.
2011. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is június elején szültem (2,5 éve), marha hideg volt, azt hiszem be is kellett gyújtanunk itthon (persze azért nem mínuszok voltak), esett az eső, fújt a szél. Vettem hosszú ujjú bodykat is, hosszú nadrágokat, tipegőket, vékony zsákot alváshoz.
2011. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ez ebben az évben volt. És bizony nálunk is be kellett fűteni :)
2011. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, kell pár darab hosszú ujjú is. Nem sok, de vegyél mindenképpen. Ugyanúgy, ahogy rugdalózóból is kell. Icipici lesz, nekik még más a hőháztartásuk, mint nekünk.
2011. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia egy váltás hosszú ujjú body és nadrág/zokni bizony kellhet. Ha ilyet vásárolsz érdemes legalább 62- es méretet venni. Egyszerűen felhajtod és esetleg még szeptemberben is hordhatja a kisbabád. Én vettem- nem bántam meg! Az én babám június 7-én született és kihasználtuk.
2011. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarsz, akkor legalább egy vékonyabb kardigánt vegyél, amit rosszabb időben a body fölé ráadhatsz. Bár el tudom képzelni, hogy meg lehet lenni anélkül is. Hiszen ilyen pici baba úgyis fekszik, ha rossz lenne az idő, csak betakarod.


Kisfiamnak pont úgy jött ki a lépés, hogy a sok ajándékba kapott ruhába a nyár közepére nőtt bele, amikor is szinte végig napozóban volt. Sajnáltam, de alig tudtuk kihasználni a ruhácskákat

2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xStefix ***** válasza:
Nekem az elsőm tél végi volt, úgyhogy a kicsi ruhák főleg hosszúak. Most júni elején fogok szülni, úgyhogy most majd nyáriakat kell inkább néznem... De nem árt, ha van mindkettőből, mert ha hűvösebb lesz, kelleni fog.
2011. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Júliusban szültem, amikor a legnagyobb meleg volt. Aztán pár hét múlva meg 15-20 fokot csökkent a hőmérséklet. Bizony kellett a meleg ruha.
2011. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Júni. 24.-én szültem,hidegfrontra jött a lánykám. Elég sokáig hordott csak hosszú ujjú bodyt, ujjatlan tipegővel. Szerencsére volt sok,mert kölcsönkaptuk. :)
2011. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!