Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valami egyszerű készülék,...

Van valami egyszerű készülék, ami tudja tárolni a napenergiát vagy a kerékpárdinamó energiáját?

Figyelt kérdés
Tudom, idétlenül tettem fel a kérdést, de nem értek hozzá. Csak arra gondoltam, hogy milyen jó lenne pl. biciklizéssel energiát termelni, ami tárolható. És egy olyan valami tárolná, mibe bármilyen elektromos áramot igénylő készülék csatlakoztatható lenne. (nyilván nem ipari darálót szeretnék vele működtetni:)
2012. ápr. 29. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hívják: akkumulátor!
2012. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondták, ez a megoldás.
2012. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, de hogyan tudom átvezetni egy akkumulátorba pl a szobabiciklivel termelt energiát?
2012. ápr. 29. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoztatsz hozzá -mechanikusan- egy "kerékpárdinamót" meg egy egyenirányítót és már töltheted is a 6 voltos akkut.
2012. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!