Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri lecserélni az Xbox360-a...

Megéri lecserélni az Xbox360-at egy gamer pc-re, melyiken jobb játszani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 21:29
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Az inkább attól függ hogy mivel szeretsz játszani mert ha pld FIFA vagy Assasins Creed akkor nem ha FPS és stratgéia akkor igen.
2012. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy box kb 45 ezer. egy gamer pc meg mondjuk 120+...
2012. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LinuxPower ***** válasza:

egy gamer pc kb 4x annyiba kerül, mint egy xbox.


Sz'tem inkább XBox + netezős PC (természetesen Linux-szal. :D )

2012. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem éri meg! Pc-vel sokall több probléma lehet!És persze kényelmesebb az ágyból játszani mint a gép előtt ülve :D
2012. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
d
2012. máj. 4. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Xbox360 ha csak és kizárólag a játék érdekel én gamer pc-re szavazok mert egy pc.ezerszer több mindenre jó , és én az összes nyűgét szeretem mert hobbi szinten benne vagyok a számítástechnika világában remélhetőleg nemsokára nem csak hobbi szinten de alényeget érted mérlegelj mert p pc-n van lehetőséged letölteni a játékokat , Mmorpg-mröl nem is beszéltem.meg a stratégiárol sem szall..
2012. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!