Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A német Thomann cég mennyire...

Mathew555 kérdése:

A német Thomann cég mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy elektromos gitárt, de nem tudom, mennyire megbízható a cég, és mivel a cucc Németországból jönne, elég komplikált lenne reklamálni, ha esetleg sérült lenne a gityó, viszont az áraik nagyon kedvezőek.

Megbízhatok bennük?


2012. máj. 1. 18:02
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én is féltem egy kicsit, hogy mi lesz, ha tőlük rendelek, de meg kellett tennem mert olyan basszusgitár, amilyen nekem kellett, nem volt Magyarországon (balkezes vagyok).

Megrendeltem hétfő délelőtt (06.11.), és vártam. Olcsón kijöttem, úgy számoltam, hogy 86 ezer lesz, de csak 82-be került, pedig gyenge volt a forint. (297-es eurószorzóval számoltak) Ma délelőtt (06.15.) pedig meg is jött a gitár, tehát elég gyorsan ideért Németországból. Dobozban jött (természetesen), szépen kibélelve, úgyhogy tökéletes állapotban kaptam kézhez. Bátran ajánlom!

2012. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!