Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék német dogot, azt...

Szeretnék német dogot, azt hallottam, hogy nagyon megbízható gyerekek mellé. Nekem 3 lányom van . Ahogy a videókat néztem akkor találtam ezt, amit ámulva néztem, nem így olvastam róluk. Menhelyről szeretnék egy 5éveset elhozni. Merjem a videó után?

Figyelt kérdés

[link]

mi a véleményetek, akik értenek a német doghoz?



2012. jan. 20. 18:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ne videók alapján válassz kutyát. Olyan fajtát keress, ami megfelel az igényeidnek, és te is ki tudod elégíteni az ő igényeit. A legfontosabb pedig, hogy egyetlen kutya sem lesz magától minden körülmények között ideális, a tartás-nevelés legalább 50%-a a kutya viselkedésének. Szóval ha megbízható családi kutyát akarsz, arra rá kell szánnod pénzt, időt és energiát.
2012. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Egyébként a dog általában tényleg jó családi kutya, de nem megfelelő neveléssel csodálatosan el lehet cseszni minden kutyát :)

Pár hónapja volt itt valaki, aki videó alapján választott argentin dogot, és csodálkozott, amikor rámorgott a 7 hónapos kutya. Pedig alapvetően ők is tudnak tündérkék lenni, ha hagyják nekik.

2012. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 compactegon ***** válasza:
Igen, a német dogról csak jót hallani. egy videó alapján nem szabad általánosítani. a dog egy nagyra nőtt kanapékutya, de természetesen nevelni kell, mint bármelyik más kutyát. Ez a legfontosabb, és hogy ne egy ideggyenge 20000 forintos példányt válassz a netről. szánd rá az összeget, megéri.
2012. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
Figyelj hozd el szegényt, Gondolj bele be van zárva egész nap, löknek neki egy kis kaját és ennyi. Hozzá se fog nyúlni a lányaidhoz szeretetre vágyik szegény, őrülni fog a szabadságnak az új életnek!
2012. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az a kutya nem ok nélkül támadt a kislányra. Lehet hogy a kislány idegesítette, hergelte, ezért támadt rá a kutya, de amit elképzelhetőbbnek tartok, az az, hogy a kutyát nem nevelték megfelelően, ezért egy idegbajos, agresszív kutya lett belőle. Választhatsz német dogot is, ha van megfelelő tapasztalatod. Mert akár pit bullból is lehet igazi családi kutyát nevelni, és egy uszkárból is idegbajos vérebet. Nyilván kisgyerekek mellé jó alaptermészetű kutyát válassz, ne egy KÁJ-t. De akármilyen kutyát vesztek, elengedhetetlen a határozottság, és a következetes nevelés.
2012. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

Pont ma mesélte nagymamám, hogy egy közszereplő (nem jut eszembe a neve) kanapéját marcangolta szét :D

Nem tudom.. Nevelés kérdése, de minden kutya megbolondulhat valamitől. Szerintem ez a kutya óriási .... ha neked megy..

főleg menhelyi ... Lehet én vagyok túl félős, de nagyon féltem a gyerekem. Én a helyedben nyugodtabb kutyát választanék.

2012. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
azt mondták a menhelyen,hogy nagyon nyugodt, kedves kutya, kan és más kanokkal is nagyon jól megvan, nem domináns, inkább egy nagy mamlasz:)
2012. jan. 20. 19:08
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen ez van
2012. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ivartalanított? Szép dolog, hogy az volt az első gondolatod, hogy nézel neten valami olcsó kutyát... Ha tetszik a kutya, szerintem nyugodtan elhozhatod :)
2012. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
*hogy nem az volt
2012. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!