Elektromos gitár?!

Figyelt kérdés
Hello! Nekem van egy olyan elektromos gitárom ( nem tudom honnan padláson találtam) aminek nincsenek meg a belső részei tehát csak a fa van meg.. most az dobjam rá a tűzre vagy van esély felújítani??? Nem értek hozzá... ( csak a hangosítás vagy mi hiányzik belőle.. de minden )

2012. máj. 7. 20:18
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ne dobd ki! Hangmester nevű fórumon érdeklődj hozzáértőktől, ott meg is veheted bele a hiányzó részt. Milyen márkájú?
2012. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még nem néztem meg:/ de egyébként van neki súlya tehát rossz nem lehet...
2012. máj. 7. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

A súly nem jelent semmit.

Ha csak elektronika kell bele, azt vehetsz pár ezerért.

Nem nehéz beszerelni sem.

2012. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. máj. 8. 06:54
 5/9 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy mondjuk egy Vorson, vagy egy Fender gitárról van szó :) Ha tudnál egy pontos típust mondani, akkor megtudnánk mondani, hogy érdemes-e vele foglalkozni!
2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a hang, a lélek, nagy részben úgyis az elektronikától függ. Persze a fa is fontos, de ha nem valami márkás test (és én nem sok esélyt látok rá) minőségi fával, akkor vagy ráköltesz párezret, és egy rakás szar lesz, vagy veszel bele olyan drága cuccokat, amiből már egy kész gitárt lehet venni.

Valószínűbb, hogy valami gagyi cucc, és azért lett kidobva, mint az, hogy egy fendert otthagyott valaki csak úgy :D

2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem találok rajta semmi írást... nekem van egy Sound Sation elektromos gitárom és nagyon faszán szól :D és hát ezt végül is szomszéd adta ő lakodalomban játszott vele csak a fia szétcsavarozta és szétszedte, a nyak részt már én csavaroztam vissza kb 3 éve... és most megtaláltam.. gondoltam megcsiszolom és lefestem ( apámnak bútor ipari végzettsége van )
2012. máj. 10. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, ha neked a Sound Station nagyon faszán szól, akkor amit találtál sem lehet rosszabb, mert annál kb nincs is. :D
2012. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szomszéd adta, amit a padláson találtál és nem tudod honnan van? Az óperencián túlról lehet. Nézd meg a pincét is a szomszédban persze, hátha van ott "hangosítás" is bele!
2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!