Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Romániában élek, egy kirándulá...

Romániában élek, egy kirándulásra fogok menni egy hétre Magyarországra, szeretnék valamilyen módon netezni, de hogy?

Figyelt kérdés

3 lehetőségre gondoltam: 1) veszek itthon egy sticket, amibe majd veszek egy feltöltökártyás SIM-et amin van net csak azt nem tudom, hogy milyen SIM-et vegyek és hogy milyen SIM milyen modembe talál. 2) veszek magyarországon modemet SIM kártyával 3) veszek egy SIM-et magyarba és telefonba berakom amivel megosztom a netet és laptopon is tudok netezni.

A kérésem vagy kérdésem az lenne hogy a 3 lehetőség közül melyiket csináljam és melyik a legjobb illetve milyen mobilnetet vegyek? Nem akarok telenorhoz, vodefonhoz stb. bemenni ha lehet valahol tescoban vagy valahol megvegyem a válaszokat előre is köszönöm.



2012. máj. 15. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél egy PrePaid SIM-et. Romániában ha jól tudom semmi nem kell a vásárláshoz, de itt sajnos kell személyi, de az útlevél is jó. Névre kell íratni. Tudsz tescoban is venni, de azt interneten vagy telefonon keresztül kell aktiválni, jobb a boltban megvenni, mert ott aktiválják is neked. Ha független modemet veszel Romániában, azzal jó a magyar kártya. Azzal viszont számolj, hogy jóval drágább minden a román áraknál.


De tudsz itt is modemet venni, a szolgáltatóknál is olcsón, de azt csak az adott szolgáltató kártyájával tudod használni. Ha csak netezni akarsz, itt vannak az árak: [link]

Ezzel nem lehet telefonálni, csak netezni.


Mindenkféleképp a Vodafone-t ajánlom, a többivel nem is érdemes foglalkozni, árban is a legjobbak, lefedettségben meg a másik kettő csak városokban használható, a Vodafone meg körülbelül olyan, mint a romániai Voda.

2012. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!