Nincsen net wifivel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy linksys márkájú routert hibátlanul működött, de csak úgy magától egy délelött "tönkre" ment, nem volt net se gépen se ha csatlakoztam wifivel. először azt hittem hogy a szolgáltató miatt nincs, de aztán késöbb újra telepitettem a routert és működött. a gépet szabályosan áramtalanítottam és másnap ismét nem volt jó, de ha viszont kihúzóm a routerből a lan kábelt és a gépbe dugom van net (persze csak a gépen). Valami hiba lehet a routerrel? vagy egyéb ötlet?:S (még garanciás ha esetleg ha a routerrel van a hiba) (Ha ez számít egy inviteles net Pannon pipics a nevük Celldömölkiek én sárvári vok( nem a legjobb net hamerosan átváltunk egy helyihez)

2012. máj. 16. 19:14
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
A router -nek: hardveres reset --> Firmware frissítés --> Újrakonfigurálás.
2012. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ugyanazt javaslom, amit az első.
2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pontosabban?:) nekem ez külföldi:D
2012. máj. 17. 13:48
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
A router márkája, pontos típusa? Internet szolgáltató neve?
2012. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam a pproblémát, resetelnem kellett csak:D de köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!