Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom beállitani a routert...

Nem tudom beállitani a routert. Simán ha kábellel kötöm össze akkor megy az internet de wifivel nem megy. Tudok rá csatlakozni csak onnan nem megy. Azt írja Nincs internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Amiket kaptam neten az ip címeket nem tölti be. Bocsi ha nem világosan fogalmaztam, kérdezz ha valami kell még.
2012. jan. 14. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Olvass, itt minden le van írva:


[link]

2012. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem kapom a router ip címét :/
2012. jan. 14. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:

A router aljára rá van írva, ha nincs próbáld:

192.168.0.1, 192.168.1.1

Ha ezek nem jönnek be (mert még a router típusát se tudod ideírni, hadd találgasson a segíteni szándékozó), menj fel a honlapjukra, ott nézz utána...

"Simán ha kábellel kötöm össze" mit is kötsz ebben az esetben össze, mivel?

Ki állította be a routert, mert ahhoz be kellett tudni lépni a router konfigba?

2012. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Fáradt vagyok, csak ilyenkor van időm írni.

A routert a géppel.

Huawei Echolife hg 8247 valami kinai fos.

2012. jan. 14. 19:01
 5/14 P.O.C. ***** válasza:
Ez egy DSL modem router. Melyik szolgáltatónál vagy?
2012. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért fos, mert nem tudod beállítani? Érdekes hozzáállás..

Az ADSL rész beállítása valóban "munkás" dolog, de 3 napot túrtam a netet és be tudtam állítani.

Nem mindegy melyik szolgáltatónál vagy! Ettől is függ, miket kell írni az ominózus mezőkbe! És ráadásul nekem a T-HOME nem tudott mondani semmit. Honnan is tudott volna, amikor annyiféle modem/routert hoznak be, mint égen a csillag...

2012. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Erdélybe vagyok, NextGen... Nekem azt mondták, hogy mostmár ez nem elérhető ezekben az utcákban, de érdekes, hogy aki utánnam kötött ugyanilyent annak megy, ráadásúl ő 5 megás nettel és elvileg csak 10 megással van olyen opció, amúgy direkt a wifi miatt vettük ezt. A multkor bejártam, de megpróbálták nekem bemagyarázni.
2012. jan. 18. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van románul:

[link]

IP cím!: 192.168.100.1

2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem tölti be az ip-t
2012. jan. 19. 20:25
 10/14 P.O.C. ***** válasza:

Jobban jársz ha szakembert kérsz meg, hogy állítsa be neked. Sajnos én nem ismerem milyen beállításokat használnak a román szolgáltatók.


Ami milyen eszközeid vannak? ADSL szolgáltató ez? Ezen a modem-router-en kívül vannak más eszközök is (pl sima DSL modem, stb.).

2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!