Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen értéktől függ hogy egy...

Milyen értéktől függ hogy egy füles mennyire hangos? , mennyire tiszta? , milyen benne a basszus? . Stb

Figyelt kérdés
pl.: egy ilyen füles milyen? : Ultrakönnyű és kicsi kialakítás a WeSC Flute fülhallgatón. Tökéletes hangzás minden tartományban kedvező áron a zenerajongóknak. Tulajdonságok: Stílusos és könyű kialakítású fejhallgató, Három különböző szilikon méret a fülhöz (S/M/L), Kiváló minőség és kristálytiszta audio hangzás, Komfortos és kényelmes kialakítás, Mikrofon telefonáláshoz, Unisex fülhallgató Technikai jellemzők: Fülhallgató átmérő 10 mm Hagyományos szint (érzékenység)1kHz: 102dB Impedncia: 32 ohm Frekvencia tatomány: 20 - 20 001 Hz Csatlakozó: 3.5mm sztereó, aranyozott Kábel hossz: 1,25m + 1,0 m hosszabbító kábel Súly: 20g

2012. máj. 26. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmi sem szűrhető le abból, hogy mi a technikai paramétere, hisz az szinte mindenhol megegyezik, de mégis hatalmas minőségbeli különbségek vannak 2 márka között.


A WeSC kb Skullcandy és Beats/Monster szinten van: ha azért kell, hogy öltöztessen, és nem azért, mert jól szól, akkor vedd meg, ha a hangzás is számít felejtsd el.

2012. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akk milyet mondanál aminek a hangja is jó??
2012. máj. 26. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Sennheiser, AKG, Superlux, Shure, Beyerdynamic, Audio Technika, és még talán párat kihagytam.

De attól is függ mennyit akarsz rá költeni, mert egy Sennheiser pl. alsókategóriában nem valami kiemelkedő, míg drágább fülesei a legjobbak.

2012. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
max 10 de inkább olyan 7-8 ezer körül gondoltam
2012. máj. 26. 16:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha tudnál mondani valami oldalt ahonnan rendelhetek akk sztem vennék is
2012. máj. 26. 16:35
 6/14 anonim válasza:
[link] nekem ilyensmi vagy ilyenem volt már nemtudom pontosan de rohadt jol veti ajánlom és nemis drága:D
2012. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jó meg is venném mert az ár is jó viszont nekem olyan kéne ami gumis mer ez a fajta kiesik állandóan a fülemből :S Olyat nemtudsz esetleg??
2012. máj. 28. 12:30
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam vélemény valakinek aki már használt ilyet vagy ismeri a márkát??

2012. máj. 28. 12:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Helyedben agybadugósat vennék, vagy mindenképp ez a hagyományos kell akkor 3-4 ezernél ne költs rá többet, szinte az összes ugyanolyan dobozhangú, 0 basszus, kifelé jobban hallatszódik, mint befelé, stb.

Ha valaki ezt szereti akkor vegye ezt, de ne költsön rá olyan sokat.

2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nade valami linket küldjél már nekem olyan kellene amit mondasz sztem olyan amit nemcsak belerakok a fülembe hanem gumics és "belecuppan :D
2012. máj. 28. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!