Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám hogy a...

Az lenne a problémám hogy a LED-es monitorom egyszercsak elkezdett melegedni. Csak hozzáértem a JOBB oldalához és éreztem hogy szinte forró. A jobb felsősarok a legmelegebb. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Kérlek ne olyan válaszokat adjatok hogy: " vegyé újjat hülyegyerek" mert garanciám van ráá csak érdekel hogy mi a probléma vele.A válaszokt előre is köszi :D

2012. jún. 5. 08:23
 1/7 ZETAS válasza:

valami kontakthiba, vagy nagyon poros. Levegősprayel próbáld a besejéből kifújni a port.

Ezzel még nem viheted gariba, mert ez nem hiba.

2012. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet :D
2012. jún. 5. 08:44
 3/7 A kérdező kommentje:
És a gyors választ :D
2012. jún. 5. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te minek fogdosod a monitorod? :D Vagy láthatóan meleg volt és meg kellett fognod? Két tojást miért nem csaptál már akkor rá egy kis rántottának?


Ha garis, ne törődj vele ha továbbra is ilyen marad...ha gari időn belül elromlik meg kell javíttatniuk ingyen, vagy ki kell cserélniük.

2012. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt egy kicsit sötétebb csík rajta és ott néztem meg.azért fogtam meg mert wgondoltam hogy baj van...
2012. jún. 5. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A ledek is adnak le hőt,csak jobb a lux/watt arány, de szerintem az egyenátalakító az.
2012. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Állítólag a LED monitorok szinte nem emegednek ez meg 15 perc alatt forró...
2012. jún. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!