Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 7-re feltelepítem a...

Windows 7-re feltelepítem a videokártyám driver-eit, de utána nem indul el. A Boot-Logo még bejün utána lefagy kis időre majd ujraindul a gép. Windows 8-on tökéletesen működik csak windows 7-et rossz. Hogy tudnám megjavítani?

Figyelt kérdés
Video Kártya: Nvidia GT520

2012. jún. 6. 08:02
 1/4 anonim válasza:
Windows 7re nem is kell drivert feltelepíteni. Legalábbis nekem felismeri egyből, csak nyomok egy frissítést neki az eszközkezelőben, hogy a legfrissebre lefrissítse.
2012. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ugyan az a probléma lép fel, ugyan úgy nem indul el...
2012. jún. 8. 08:12
 3/4 Olvastar válasza:

Én azt az egy dolgot nem fogom soha megérteni az emberiségben, h ha nem muszáj valamit újabbra cserélni akkor mi a hóttak haláláért cserélgeti? Régebbi miért nem jó? Mire az egyik játékom elkezdett böfögni, h ugyan pakoljam már fel a frissebb drivert, a vidire, addigra már 2 verzióval volt jobb...

Ha valami működik ne javitsd meg.

2012. jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert a régebbivel is ugyan úgy szar... Akármeik verziójú drivert használom.
2013. febr. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!