Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver internal error (-200553...

Driver internal error (-2005530585) ezt irja ki valaki nem tud ja hogy mi a teendő ijenkor nem tudom nem e a gépem rossz amd atholn le 1600 2.2ghz 3gb ram ati hd 4550 512 mb vga win xp 2002 es verzió, oprendszer lehet a balya?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs hogy nem irtam call of duty black ops
2011. aug. 27. 14:33
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:
Ha mindezt játék közben írja ki akkor extra hűtés kell annak a vga kártyának. Ez szokott ilyet eredményezni :)
2011. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hogyan érhetem el ja és ez mit jelent pontosabban?am minden más játék fut pl crysis 2 fullon kivéve a mx vs atv reflex de az csak vin 7 en megy esetleg az nem lehet a baj codnál hogy 1 magos a proci?
2011. aug. 28. 23:36
 4/6 A kérdező kommentje:
amikor inditom a játékot inditom bejön elkezd menni a videó aztán lép ki és irja ki a hbákat
2011. aug. 28. 23:37
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:

Esetleg lehet ez is a baj, esetleg lehet az is hogy ez a játék húzza az általad használtak közül a legjobban (nem tudom, nem ismerem mivel játszol és mi mennyit fogyaszt) de akár az is megeshet. hogy kevés lesz a táp a magas áramfelvétel miatt.

Mondjuk jobban belegondolva a proci nem feltétlen okozhatja, max ha nem elég a teljesítménye, akkor beakad a játék. Persze ha húzva van a proci, és nem kapott valami jóféle hűtést akkor ez is lehet a gondja :)

Ahogy olvasgattama Guglit, erre a hibakódra a Direct3D körüli problémákra hivatkozik. Tehát, lehet hogy egy ( a legfrissebb Catalyst) videókártya driver megoldaná a problémát? :) Passzív vagy aktív hűtéses a kártyád? A catalystban tudod állítani a cooler sebességét, alapértelmezetten automatical ezt átteszed manualra, és feltolod maxra mielőtt elkezdesz játszani :)

2011. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem passzív hűtés mert nincs rajta ventilátor a tápegység 230v os szerintem kártya driver nem hiszem hogy lehet vele baj mert a gta 4 és a crysis 2 is probléma nélkül fut a black opson kívül más játék megy az ujak is esetleg egy kicsit akadnak
2011. aug. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!