Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri hordozható DVD-lejátszó...

Megéri hordozható DVD-lejátszót venni?

Figyelt kérdés
Most fogok általánosból ballagni, és a pénzemből azt szeretnék vennék. Milyen márkájút vegyek?
2012. jún. 6. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Nem!! Inkább vegyél a androidos okostelefont vagy gyűjtsd még egy kicsit a pénzed és vegyél egy notebookot. A DVD lejátszó szinte semmire nem jó csak filmet nézni de ezeken az eszközökön tudsz netezni, játszani, stb... Én nem vennék DVD lejátszót!
2012. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 somasoma válasza:
Ha azt szeretnéd,hogy ne 1-2 év alatt menjen tönkre,akkor érdemes jobbat venni.Szerintem egy Sonyt vagy egy Philipst.De itt van a link: [link]
2012. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért gyakran utazol valahová? Mert ha nem, akkor mi értelme van? Esetleg a szobádban nincs tv? Mert akkor még azt mondom, hogy talán érdemes venni, de úgy is megunod pár hónap alatt, s akkor már csak ott fog heverni az asztalon.

Szerintem tedd el a pénzt, úgy is abban a korban vagy, hogy egy hónap múlva már teljesen mást akarsz majd birtokolni. Szóval gyűjts telefonra vagy konzolra (vagy hasonló dolgokra, amikre egy 14-15 éves szokott), esetleg ha már kicsit ivós vagy, akkor menjetek haverokkal tó mellé egy hétre kicsit inni, beszélgetni, "asszonyt" keresni.

Szóval úgy gondolom, hogy nem éri meg, nekem is van otthon egy, valahol hever a padláson, totál fölösleges. A DVD, az XviD ideje lejárt.

2012. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!