Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismeri-e valaki a Sencor vagy...

Hiszteszti kérdése:

Ismeri-e valaki a Sencor vagy Lenco márkát. Ezek mennyire megbízhatók? Hordozható DVD lejátszót szeretnék venni és ezen két márkából néztem ki, mely árban is elfogadható. Ha van véleményetek ezen márkákról.

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem lenco autórádióm volt.

Tudása, kinézete, a nyújtott szolgáltatás tökéletes volt (cd, usb, mem.kártya). Szerettem is... fél évig, amíg el nem romlott. A tápegység kirázódott a gyenge forrasztások miatt. majd pár hónap múlva meghülyült, nem játszott le semmit, a hangerőgomb elkezdett önálló életet élni. Sajnáltam, hogy ilyen gyenge kivitel, mert tényleg szerettem.

2011. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!