Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom állandóan forró....

A laptopom állandóan forró. Koszos?

Figyelt kérdés
Porszívóval meg szabad próbálni? Vagy mit csináljak, hogy ne legyen forró (amíg nem visszük el kitisztíttatni)... néha leáll, néha lefagy, és tűzforró... félek, hogy baja lesz, ráadásul pont a köepén tartottam valaminek, mikor lefagyott, újraindítottam, de indítás közben leállt.. kb. 1 óra múlva tudtam csak bekapocsolni. ötletek, hogyan hűtsem le "házilag", amíg nem tudjuk elvinni?

2012. jún. 8. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hol használod? Jól levegőző helyen?

Ha combodon van vagy az ágyban, szerencsétlen alulról szívja a levegőt?

2012. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Végére nem akartam kérdőjelet.
2012. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

tudsz venni laptophűtőt pl.

vagy sokat használod, pihentesd.

vagy indítsd el a vírusírtót. lehet televan bacikkal a géped.

2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
nézz utána, lehet venni laptopokhoz viszonylag olcsón hűtőpadot. a gép alá rakják be, megemeli kicsit a gépet, tehát nincs vízszintben, de ennyit megér. [link]
2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mikori gép? garanciás, Szerintem egy portalanítás nem ártana neki, de a kérdésed alapján nem javaslom, hogy neki állj. Vidd el egy számítógépes boltba és pár ezerért megcsinálják.


Ezen kívül lehet venni laptop hűtőket, egy támasztós cuccba egy ventilátor van ér arra kell rátenni a gépet.

2012. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős a gép?

Forrósodás, lefagyás esetén két gond állhat fent:


1.A hűtőborda lamelláit eltömte a por.Hiába porszívózod, mosni kell, ahhoz meg leszerelni a hőcsövet a processzorról és a videokariról.

2.Kiszikkadt a hőpaszta, ilyenkor nem hogy elvonja a hőt a prociról, visszanyomja rá.

3.A kettő együtt.


Javaslom egy hozzá értő ismerőssel tisztíttasd ki, vagy egy pc üzletbe.

Bár nem egy komoly dolog szétszedni, a Lilla9814-ből gyanítom, hogy nem nagyon mernél hozzányúlni.

2012. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem egy ugyanilyen laposom van, ha 1-2 éve használod a laptopod, akkor a tiéd is így nézhet ki belőlről nagyjából:


[link]


Én általában félévente teljesen szétszedem és kitisztítom a gépem, bár nálunk 2 macska is van, és száll a szőr az ember levesébe is, nemhogy a gépbe.


Mellesleg kedves válaszolók, a kérdező kitörölheti a kis seggét a laptop hűtővel, ha a gépe oldalról, vagy esetleg felülről szívja a levegőt, mert akkor az alján a burkolatot fújhatja ám azzal a fikányi keringetett levegővel.Annyit fog érni kb., mint halottnak a csók.

2012. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igen, 14 vagyok, bár apa csinálná, én csak aggódom érte. anyu kitalálta, hogy addig teszünk alá egy műanyag kosarat, ami lyukacsos. köszi mindenkinek :)
2012. jún. 8. 23:07
 9/22 A kérdező kommentje:
most jut eszembe, hogy nálunk is van macska, és száll a szőre, mint a fene. x)
2012. jún. 8. 23:09
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
vegyé hűtöt a laptopodhoz és tökéletes lesz én tudok neked segiteni hűtö űgybe...
2012. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!