Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen jó kormány márka van...

Milyen jó kormány márka van (a lentit olvastátok el )?

Figyelt kérdés

most egy impact 3in1 Vibration Wheel kormányom van ami ismeretlen okok miatt nem működik

szeretnék egy ujjat de csak egy jót találtam ami logitech és több mint 50rongyba kerül ami kicsit drága használtan pedig kockázatos lenne venni

tehát valami jó kormányt tudtok ajánlani aminek a kormányán van legalább 4 vagy 6 gomb és 20000ft-nél olcsóbb és jó * Truck Simulator(-ok)-hoz is és need for speed(-ek)-hez is és jó szine van nem ilyen ronda piros,zöld,citromsárga hanem fekete vagy sötét kék



2012. jún. 10. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Logitech Momo.
2012. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő pont az amire céloztam elég drága használtan pedig kockázatos de amugy nekem az nagyon tetszik
2012. jún. 10. 17:47
 3/3 A kérdező kommentje:
ezen kívül van még valami
2012. jún. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!