Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egyáltalán telefonszáma a...

Van egyáltalán telefonszáma a tabletes SIMeknek?

Figyelt kérdés

A tabletemre fel szerettem, volna rakni egy androidos chat programot, de kellene hozzá a telefonszám. Gondoltam, ha SIM kártya van benne, akkor mi sem egyszerűbb ennél - de nem találtam rá módot, hogy kiderítsem mi, vagy egyáltalán van-e száma a tabletnek.

Telefonálni nem lehet vele. Néztem a kártyát, amiből a SIM kártyát lehet kitörni, azon sem találtam.

Szóval szeretném megtudni, hogy én nem voltam elég alapos, vagy tényleg egy baki miatt nem lehet használni egy programot, ami direkt arra az oprendszerre van kifejlesztve, amit a tablet is használ? - Mert ez így szerintem nevetséges lenne.



2012. jún. 10. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És honnan van az a SIM kártya? Meg van a PIN kódja? Ki a szolgáltató?
2012. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megvan, persze.

Invitelnél vettem a tabletet a SIMmel együtt, ami Pannonos.

A kártyán, - amin a PIN is van -, azon kerestem a számot, de csak ICC szám van rajta...

2012. jún. 10. 22:05
 3/14 A kérdező kommentje:
*Telenoros
2012. jún. 10. 22:11
 4/14 A kérdező kommentje:
(Ja és az, hogy "nem lehet vele telefonálni", azt takarja, hogy Tárcsázó ugyan van, meg épp lehetséges is lehetne, de ha tárcsázok valamit, nem csöng ki.)
2012. jún. 10. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Van telefonszáma az adatkártyáknak is, és kellene is, hogy tudd, mert ha problémád van akkor a Telenor ez alapján tud foglalkozni az esetleges panaszoddal.
2012. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Oké, de honnan tudhatom meg? :/

A papírokon, amiket kaptam, sem találtam, de majd átnyálazom még egyszer...

2012. jún. 11. 00:13
 7/14 anonim ***** válasza:

CSAK a SIM kártyának van (hozzátartozó) telefonszáma, (bármilyen független telefonba beteheted működni fog, nem kötődik készülékhez vagy tablethez), és PIN kódja, anélkül nem használható.

Ezeket az adatokat vásárláskor kellett megkapnod....

2012. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oké, nem tudom hol a félreértés, de:

- a tabletben SIM kártya van (és tudom hogyan működik és mi ez, ezért is lepődtem meg és tettem fel így a kérdést, hogy - mivel telefonálni nem sikerült a tablettel - lehetséges-e, hogy a tabletekbe olyan SIM kerül, aminek nincs telefonszáma: mert jelen körülmények között úgy tűnik);

- tehát ennek a SIMnek lennék kíváncsi a telefonszámára, mert a felsorolt módokon nem sikerült kiderítenem.

Köszönöm.

2012. jún. 11. 22:49
 9/14 A kérdező kommentje:
(Nem is értem, hogyan jött, hogy "a PIN kódot enélkül nem lehet használni"... Nem értem ki mit nem ért. :'D Telefonszámról volt szó...)
2012. jún. 11. 22:58
 10/14 A kérdező kommentje:

- Félre olvastam, bocs... -

Szóval:

mondom, hogy nem kaptam meg.

Nincs sem a papírokon a telefonszám, sem azon a kártyán, amiből a SIMet ki lehet törni és általában a PIN -, a PUK kód, az ICC - és a telefonszám van rajta feltüntetve... Arra gondoltam, hogy lehet-e, hogy ez azért van, mert a tablet első sorban nem telefonálásra lett kitalálva...?

Mert ugyanakkor hiába tárcsázok akármit, nem történik semmi. Igaz, telefonálásról egy árva szó nem esett, csak 2 Gigás netről volt szó.

Tehát még egyszer: a telefonszámra egy chat programhoz lenne szükségem.

2012. jún. 11. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!