Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egyáltalán telefonszáma a...

Van egyáltalán telefonszáma a tabletes SIMeknek?

Figyelt kérdés

A tabletemre fel szerettem, volna rakni egy androidos chat programot, de kellene hozzá a telefonszám. Gondoltam, ha SIM kártya van benne, akkor mi sem egyszerűbb ennél - de nem találtam rá módot, hogy kiderítsem mi, vagy egyáltalán van-e száma a tabletnek.

Telefonálni nem lehet vele. Néztem a kártyát, amiből a SIM kártyát lehet kitörni, azon sem találtam.

Szóval szeretném megtudni, hogy én nem voltam elég alapos, vagy tényleg egy baki miatt nem lehet használni egy programot, ami direkt arra az oprendszerre van kifejlesztve, amit a tablet is használ? - Mert ez így szerintem nevetséges lenne.



2012. jún. 10. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valami beépített alkalmazással nem tudsz SMS-t küldeni, azt általában lehet adatkártyáról?
2012. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, nem engedi. :( Csak egy felkiáltójelet mutat, piros háromszögben...

Tehát akkor most sem telefonálni nem enged kb, sem smst küldeni.

2012. jún. 12. 01:01
 13/14 anonim ***** válasza:

"Igaz, telefonálásról egy árva szó nem esett, csak 2 Gigás netről volt szó."

A netes SIM kártyának valóban nincs telefonszáma, mert nem azt a célt szolgálja (van viszont SIM kártya amelyiken telefon és net is van, de az olyan előfizetés), viszont a telefonálás és SMS küldés telefonszámhoz kötődik.

Vélhetően ezért nem is tudsz TELEFONszámot beütni.

Talán meg kellene kérdezni a szolgáltatót, hogy hogyan is van ez Nálad, nem?

2012. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz most már - csak azt gondoltam egyszerűbb lesz a dolog és max. kiderül, hogy tájékozatlan vagyok.
2012. jún. 12. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!