Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung galaxy tab 2 7. 0...

Samsung galaxy tab 2 7. 0 (7inch) tapasztalatok erdekelnek (? )

Figyelt kérdés
Kijelzo minosege, uzemido, teljesitmeny(komoly jatekoknal), megbentad-e hogy megvetted? Ha igen, ha nem miert?Egyeb tapasztalat. Egy ilyen keszuleket szeretnek venni es felhasznaloi velemenyekre vagyok kivancsi. Utolag bocs az ekezetek miatt, angol a billentyuzetem.

2012. jún. 10. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kijelző: jó minőségű

Üzemidő: intenzív használattal (wifi, játék, filmnézés) max 5 óra

Teljesítmény: Átlagos

Nem vettem

Az ára sem egetrenegtő

Én megvenném.

2012. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Idate válasza:

Két hete van ilyenem. Általában több programot is futtatok egyszerre (3-5) és eddig csak egyszer fagyott be, akkor sem volt semmi gond.

Könnyen kezelhető, jól személyre szabható, én még a keleti irasjeleket is telepítettem rá.

Ha nagyon aktívan használom (értsd kb az egy perces képernyővédő egyszer sem kapcsol be) akkor olyan 5,5-6,5 órát bír.

A fényképezője sem rossz, de csak nappal.

Nem bántam meg, hogy megvettem; pedig utálom a mobilokat és minden más kütyüt; de mivel külföldön vagyok és sokat utazom praktikus. A laptopomat cseréltem le konkrétan.

Bátran ajánlom.

Amúgy konkrétan mit akarsz játszani rajta?

2012. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!