Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy vadonatúj Samsung...

Van egy vadonatúj Samsung laptopom, és az utóbbi pár napban néha-néha villan egyet a képernyő, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 09:02
 1/8 cipi8 ***** válasza:

Részletesebben írd le a jelenséget hogy mikor és hogyan történik a villanás. Hogy és mikor csinálja? Alapjáraton vagy amikor használod éppen? Nem lehet hogy csak akkor amikor merül már az aksi vagy éppen felrakod tölteni? Világosodik, sötétedik? Milyen OP. rendszer van rajta? Miről használod hálózati áramforrás, aksival vagy anélkül?


Ha nem jövünk rá előbb utóbb vidd be oda ahol vetted és mond meg hogy mi a szitu és adjanak valami tanácsot vagy valamit.

2012. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 joker10 válasza:
lehet táphiba is ami azt jelenti, hogy nem kap elegendő áramot a gép, vagy lehet érintkezési hiba is. laptopoknál elég macerás az ilyesmit kideriteni
2012. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aksival használom, de be van dugva a kábel is. Windows 7 van rajta. Kb. 10-15 percenként történik a villanás, kicsit olyan, mintha ki-be dugnám a töltőt és egy pillanatra sötétebb lesz a kép majd kivilágosodik, de tényleg csak egy villanás az egész. Akkor villog, ha használom, bár még nem néztem meg, hogy akkor mit csinál, ha csak hagyom egy darabig.
2012. jún. 11. 21:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem a merüléssel van baj, mert éjjel-nappal be van dugva, és aksi is van benne. Amikor kábel nélkül használtam, akkor is ezt csinálta, bár ebben nem vagyok biztos, úgyhogy kipróbálom.
2012. jún. 11. 21:07
 5/8 A kérdező kommentje:
fuh most próbáltam már mindent, és egy újabb hiba is felmerült, bár lehet, hogy van összefüggés. ha kihúzom a kábelt, nincs internetkapcsolatom. ha visszadugom van. természetesen aksival próbáltam.. ááááhhh segítsetek :(
2012. jún. 11. 22:32
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, szóval összefoglalva: kivettem az aksit, és csak kábelről megy, így nincs vele baj, tehát remélem nem hardver hiba, hanem valami rossz beállítás. szerintetek? viszont ha az aksi bent van, és kihúzom a kábelt, bedöglik az internet, és újra elkezdi a villogást, ha bedugom a kábelt, miközben az aksi bent van..
2012. jún. 12. 00:36
 7/8 cipi8 ***** válasza:
Esetleg a Vezérlőpult-Energiagazdálkodási lehetőségeknél valami beállítás kalibrálás, esetleg. Amúgy passz!
2012. jún. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg fogom nézni, köszi a segítséget :)
2012. jún. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!