Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fényképező gépem nem müködik...

Fényképező gépem nem müködik mert nem megy vissza a objektív nem megy vissza egy Samsung S630 digitális fényképezőgép 6MP van szó ezt hogy lehet ne meg oldani hogy vissza megyen?

Figyelt kérdés
?
2012. jún. 20. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
mennyen *
2012. jún. 20. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:

MENJEN...

1. Cserélj elemet.

2. Vidd szerelőhöz, de valószínűleg nem tud vele mit kezdeni

2013. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem ES65 van és 3 részre tagolódik az objektíve és hasonló probléma.

Egyenkét átmozgatom a részeket és egy darabig használ.

Vagy el kell vinni szervízbe 4000+áfa és ott kipucolják,mert gondolom "homokszem" kerül a mechanikába és azért nem nyilik vagy csukódik rendesen.

Vagy,ennyi volt a beleölt mechanika tudása és kuka.

Témát,most járom körül.

2014. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Profi szerelővel értekezve a következőre jutottam.

Ha Ő szétszedi,kipucolja,bezsirozza és összerakja,annak költsége akár egy ilyen gép árába is belekerülhet.Az még 2-3 évet elmehet útána.

A 4000+áfa meg az USB-én keresztül történő "csodatevést" jelenti,amivel Ő nem foglalkozik.

2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!