Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy baj lenne...

Lehetséges, hogy baj lenne belőle?

Figyelt kérdés
Ma szeretnék elmenni 2 órára itthonról a barátaimmal megnézni egy filmet és nem tudom,hogy bekapcsolva hagyhatom e a gépet és nem fog kigyulladni a lakás?Lassú a netem és hát 11 gigás fájlról beszélünk,szeretném minél hamarabb "letorrentezni".Szerintetek úgy hagyhatom a gépet.A gép még nincs 1 éves.
2009. júl. 7. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem 2 óra alatt nem lesz semmi baja.Egyszer nálunk elfüstölt a proci,de akkor már k.b. 1 hete folyamatosan ment a gép.
2009. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%

Gondolj bele abba, hogy valószínű neked sem 1-2 órát megy a gép ha odaülsz. Én például ha ideülök 5-6 órát biztos megy de sokszor még többet. 2-3 óra alatt nem lehet nagy baja a gépnek, szerintem nyugodtan otthon hagyhatod.


Mit töltesz hogy 11 GB és mennyivel jön (csak kiváncsiságból)?

2009. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
GTA IV és 510kb/s-al jön
2009. júl. 7. 09:40
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nemnagyon lehet baj belőle!Nekem csak így példának ideírom hogy folyamatosan megy a gépen hetek óta!Annyi pihenése van hogy néha ujraindítom!:DÉnis töltök folyamatosan föl és le is!Ezért megy nekem is folyamtosan hogy az arányom javuljon!Most kb szünet nélkül megy megint 2hete a gép!Hibátlan idáig!:DMondjuk mégcsak féléves!
2009. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a monitort kikapcsolod ugye? Az a veszélyesebb, főleg ha CRT. A géppel nem lehet gond.
2009. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat az én gépem már 5 hete megy megállás nélkül nappal használom este töltök...

Vízhűtésem van így nem félek h bármi is túlmelegszik a táp viszont abban a pillanatban szakít ha zárlat lenne.. Ezenkívül túláram védett az elosztó és az előszobában is van biztosíték tábla..

HA GTA IV-et töltesz nyílván neked is korszerű géped van amihez evidens egy jóféle modern és biztonságos táp így nem kell attól félned h bármi baj lesz. A proci hőjét nem árt figyelni 50-60 fok fölé ne menjen. De ha tudod biztosítani az optimális hűtést (akár víz akár lég) akkor semmitől sem kell tartanod. Azt nem mondom h egy külföldi heti nyaralás során is így merném hagyni de az az egy két óra v egy teljes éjszakai elfoglqaltság semmit veszélyt nem jelent.

2009. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!