Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új fényképezőgépet szeretnék...

Új fényképezőgépet szeretnék venni lehetőleg nem sokkal többért mint 300 ezer ft, ilyen árkategóriában mire érdemes figyelni, akinek hasonlója van annak mik a tapasztalatai, illetve milyen márkák/típusok ajánlottak?

Figyelt kérdés

Már jó ideje Fujit használtam csak végérvényesen tönkrement, most meg szeretném a nyaralást megörökíteni, meg amúgy is szeretek mindenféle érdekes beállítással fotózni.

Voltak olyan terveim is hogy víz alatti képeket csinálok majd(hajóroncsok pl.), nem tudom ilyen géphez mennyire biztonságos víz alatti használathoz való tokok vannak, vagy azokat inkább csak olcsóbb gépeknél érdemes használni.

A tanácsokat és megosztott tapasztalatokat előre is köszönöm.



#uiéizéz7
2012. jún. 27. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolod életvitelszerűen a fotózást, hanem csak a saját beállításaiddal akarod a fényképeket meghatározni, és átlagos élethelyzetekben, időszakosan készülsz használni, nincs szükséged egy kb. 100 forintos okos bridge gépnél többre, mert csak feleslegesen költesz egy drágára. Ha nagyon fontos, még akkor is kb. 150e forintért, tehát az ár feléért kapsz belépő tükrös gépet kitben.
2012. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hobbiként csinálom már jópár éve, mindenféle helyeken csináltam különféle beállításokat, meg másoknak sorozatokat, pár fotós barátom szerint talán érdemesebb komolyabban is belevágnom.
2012. jún. 28. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!