Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Just-a-Trim Mit tudtok róla?

Just-a-Trim Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Ma a tv-ben hallottam a készülékről! ahogy a TV-ben elmondták elég jónak látszik, de ugye ők mindig csak a jót mondják mégha nagyon rossz a termék is! Ha valaki már használt/vett ilyen készüléket. mit tapasztalt? érdemes venni ilyet?
2009. júl. 8. 12:36
 1/4 anonim válasza:
Ó!!A tv-ből semmit se vegyél szerintem :) Egyébként is gagyinak látszik!:D ...de lehet,hogy majd más írni fog ide ,hogy neki bevált.Nem tudom én mindig is viszolyogtam az ilyenektől. Egyébként is megvan rendezve az egész :D Én sokat szoktam nevetgélni mikor a tapasztalatokról mesélnek a műsorban és amikor nagyon ujjonganak,hogy milyen jól működik a termék :D :D Vicces :)
2009. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekünk van.

Szerintem jó,működik ahogy kell könnyű használni.

2009. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha van fölös pénzed akkor vedd meg. de nekem gyanus hogy minden durván 10rugoba kerül, és még 2is adnak belőle. akkor mennyibe kerülhet 1nek az ára ugyhogy még így é smegérje nekik.
2009. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 1300 forintért vettem vadi újan.szerintem jó;)
2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!