Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leégett egy porszívó. Ugyanabb...

Leégett egy porszívó. Ugyanabba az elosztóba volt bedugva a laptopom, ami be volt kapcsolva. Lehetséges, hogy károsodott tőle?

Figyelt kérdés

Anyu azt mondta, hogy forró volt a vezeték, amikor kihúzta az elosztóból, meg szikrázott a porszívó. Mármint az áramelosztó végén volt forró a porszívó dugója.

Közben ment arról az elosztóról a laptopom, be volt kapcsolva, mert torrenteztem vele. Lehetséges, hogy károsodott a készülék? Vissza mehetett áram a porszívóból, és átmehetett a gépbe?

Most rendesen működik, eddig nem vettem észre hibát benne.


Nem tudom, van-e ezekbe valami biztosíték túlfeszültség esetére? Egyébként a töltőn van valami doboz, amibe bele megy az áramvezeték, és kimegy a laptop vezetéke. Ez a doboz megakadályozza a túlfeszültséget?


2012. jún. 28. 15:31
 1/2 A kérdező kommentje:

A másik: most tökéletesen működik a gép, de ha később előjön valami probléma ez miatt, ugye garanciára javíttatható?

Kb. egy évvel ezelőtt vettem, és két év garanciát adtak rá, azaz egy évig még garanciális.

2012. jún. 28. 15:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt baja, eztán sem lesz.
2012. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!