Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 30 és 50 ezer forint közötti...

30 és 50 ezer forint közötti kompakt fényképezőt szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan fényképező kéne, amivel rossz fényviszonyok között is éles képet kaphatok, vagy amivel fotózhatok mozgó dolgokat anélkül, hogy egy óráig kéne állítgatnom.

Nekem az Olympus vr-340 és 360 tűnik a legjobbnak az árkategóriában. Valakinek van ezekkel tapasztalata?


2012. jún. 29. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kompakt fényképezőgépek nem alkalmasak arra hogy rossz fényviszonyok között is jó és biztonságos legyen a képkészítés.A kategóriájában ennek a gépnek jó a tudása
2012. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól hogy jónak írják én még nem tudtam vele gyenge fényben normális fotót készíteni, vagy videót.

Főleg mert olyankor eléggé belassul.

Már azt hiszed hogy kész a kép és leengeded a kezed, amikor visszanézed a talajt látod az elkészült képen.

A zárhang nem azt jelzi hogy kész a felvétel.

2012. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!