Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elosztó rossz vagy a...

Alex25 kérdése:

Az elosztó rossz vagy a konnektor aljzat?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vettem egy ilyet:

[link]

Direkt minőségit vettem h bírja,de 1-2 napja az van hogyha bekapcsolom serceg a led rajta az elöbb meg már le is égett benne valami mert büdös volt.

Ki is húztam bedugtam a helyére egy nonamet azon nincs kapcsoló azzal egyenlőre jó.

Ez ami rossz volt bedugtam egy másik szobába lévőbe ott nem villog a led nem is serceg ott tökéletesen működik, most mi lehet a baja.


2012. júl. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kontakthibás, szakadás repedés van valahol és hol érintkezik hol nem.Ha szét lehet szedni át kell nézni.
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy ha sikerült reprodukálnod a hibát, akkor érdemes érvényesítened a jótállást.
2012. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szétszedtem semmi baja máshol mindenhol működik a led se villog semmi, szerintem a konnektor aljzat a bűnös elég régi már és még nem volt kicserélve, csak nálam tavaly mert sok volt neki az ezer watt(házimozi).
2012. júl. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!