Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio G-Shock, vagy Suunto...

Casio G-Shock, vagy Suunto Vector?

Figyelt kérdés
Nagyon megbízható, strapabíró órát keresek, ami nem hal meg az első koccanásnál. A Casio-ról sok jót hallottam, és 3 óra tetszik a G-Shock szériából. Név szerint: GW-6900, GW-9100, és a G-7710. A Suuntot sajnos nem ismerem, de a Vector külsőre nagyon bejön. Melyiket ajánlanátok?

2012. júl. 3. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik gusztustalan műanyag bumpszli.
2012. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban elég ormótlanok, de csak ízlés kérdése hogy tetszik e vagy sem. Őszintén szólva a G-Shockok kicsit olyanok mit ha valami sci-fi filmből kaparták volna elő őket... A Suunto Vector viszont, attól eltekintve hogy hatalmas jószág, meglepően egyszerű külsőre. Semmi csicsa, épp ez tetszik annyira benne. Egyébként, én legfőképpen a strapabíróságra megyek, ha már kiadok 50.000 Ft-ot egy óráért.
2012. júl. 4. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből én inkább vennék egy búvárórát, az is bírja és a dizájn ég és föld.

És persze van élet a Casion kívül is, pl. itt egy egzotikus cucc, tríciumos világítással:

[link]

2012. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez már egy teljesen más kategória. A katonai órák között ez a legolcsóbb, és szerintem a leggagyibb is. Van egy olyan érzésem, hogy ez is csak a tritium miatt kerül 30-ba a legtöbb helyen. Tény, 200m-ig vízálló, acél tokozás, stb. de inkább nem kísérleteznék vele. pláne vatera... annyit ott a hamis óra, mint égen a csillag. Egyébként, azon kívül hogy bumszlik a fent említett órák, más is véleményed is volna róluk? Olyasmire gondolok ami megkönnyítené a választásomat.
2012. júl. 4. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!