Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit vásárolnánk, de...

Babakocsit vásárolnánk, de egyszerűen nem tudunk dönteni. Tudnátok tanácsot adni? Olyat tanácsoltak, amely vízszintesig dönthető, bolygókerekes, felfújható kerekű, két irányból tolható. Bebetto Solaris, Izacco, Edrema Vector, Espiro Vector4.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Más márka is lehet?

Maxi Cosi Mura

Ha újra babakocsit vennék ezt venném és a stokke-mat


Nekünk ez a kettő van, elégedett vagyok velük!

2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Más márka is lehet, csak most épp ezeket néztük a napokban. Már teljesen belezavarodunk a kocsik sokféleségébe. Olyat szeretnénk, ami tényleg jó a babának, és hát lehetőség szerint a tanácsolt dolgokat tartalmazza.

Már csak 1,5 hónap van, és egyszerűen nem tudunk dönteni.... :-(

2012. júl. 3. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a bebetto solarist néztem,s sztem azt vesszűk meg. Ti hol néztétek?
2012. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit szántok rá, de főleg, ha több gyerkőcöt terveztek, inkább jobb minőségű márkás babakocsit vegyél, mert ezek a lengyelek elég silány minőségűek, nincs itthon szervízháttér, több hét, mire kijavítanak rajta valamit.


Sajnos ha nem áldozunk rá eleget lehet nagy szívás is a séta, ha belül a babának kényelmetlen, kemény, izzadós, kagylóüléses, akkor nem fog szeretni benne lenni, ha pedig állandóan kiugrik a kerékrögzítő, vagy épp a váz roppan ketté egy padkára billentésnél nem kellemes senkinek, főleg anyának :(


Nézegess inkább jobb minőségű(pl.:peg perego skate, maxi cosi mura, stb...) babakocsikat, hogy ne bánd meg a választást

2012. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Hááát én elég babakocsi mániákus voltam az első babánál.Ha nem volt 7 babakocsim akkor egy se.Most a másodiknál Espiro Atlanticot vettünk és egyáltalán nem bántam meg.Imádom.Csak jókat tudnék róla mondani.Talán az egyetlen hibája,hogy amikor már ül nem tudom szemből tólni,de erre mondják,hogy akkor már úgy is nézelődni akar.Amúgy meg látom,mert van a kupolán egy kukucskáló.Én angyon szeretem.
2012. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért vegyél Espiro Vector Airt pro szettet:)) 100 körül van újonnan és megfordítható a sportülése is. Szerintem nagyon jó kocsi, nem kell ennél extrább:) Szépek is az új színei.
2012. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk is Espiro Atlantic van, és Baby Design Sprint és most lesz egy használt Peg Perego Pliko P3.

Az Atlantic nagyon jó volt, csak nekem nehéz. De ha kertes házban laktok akkor szerintem tökéletes választás.

A sprint-nek nem felfújható a kereke ezért egy kicsit hangosabb, de nem zavaró. Az is vízszintesre dönthető, jól navigálható, de nem lehet átfordítani a karját.

Most azért vettünk egy másikat, mert ez kisebbre csukható össze, és van az ülőrészén egy betét oldalt, aminek a baba nekidőlhet. És a kupolája teljesen lehajtható. A mostani csak akkor jó nap ellen, ha a hátam mögül süt.

De ha most vehetnék egy újat, akkor Espiro Vector Pro.

2012. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Osann Beebop van! Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Könnyű, bolygókerekes(a hátsók felfújhatók), a sportrész mindkét irányból feltehető+a tolókar is átfordítható! És most akciós is(58990.-)
2012. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítséget Mindenkinek!
2012. júl. 5. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk bebetto solaris van, imádom!
2012. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!